Direktori Media Awam

# Nama Jawatan Bahagian Emel Telefon Faks
1 Tn Hj Waharp Yusoff Pengerusi waharp@telagabiru.net.my 0362754070 0362754727
2 Datuk Dr Hj Zahazan Mohamed Pengarah Urusan zahazan@telagabiru.net.my 0362754070 0362754727
3 Dato' Haji Muhammad Zakariah Pengurus Sektor Buku Komersial dan Majalah haji.muhammad.zakariah@telagabiru.net.my 0362754070 0362754727
4 Nadirah Waharp Pengurus Penerbitan nadirah@telagabiru.net.my 0362754070 0362754727
5 Ustaz Fuad Ismail Pengurus Sektor Al-Quran dan Kitab Turath fuad@telagabiru.net.my 0362754070 0362754727
6 Nor Azri Jalel Pengurus Sektor Buku Pendidikan azri@telagabiru.net.my 0362754070 0362754727
7 Hj Mohamad Ya'acob Pengurus Besar (Ketua Jabatan Jualan dan Inventori & Penghantaran) mohamad@telagabiru.net.my 0362754070 0362754727
8 Hj Muhammad Iqbal Waharp Penolong Pengurus Besar iqbal@telagabiru.com.my 0362754070 0362754727
9 Sani Jiran Pengurus Perhubungan Awam sani@telagabiru.com.my 0362754070 0362754727