Direktori Media Awam

# Nama Jawatan Bahagian Emel Telefon Faks
1 Dato Seri Mohamed Azmin Ali Menteri Kanan Perdagangan Antarabangsa dan Industri Pejabat Menteri Kanan azminali@miti.gov.my 03 - 62000001
2 Hasimah Ismail Setiausaha Pejabat Pejabat Menteri Kanan hasimah@miti.gov.my 03 - 62000002
3 Syahril Syazli Ghazali Setiausaha Sulit Kanan Pejabat Menteri Kanan syahril@miti.gov.my 03 - 62000003
4 Asmawati Bakar Setiausaha Pejabat Pejabat Menteri Kanan asmawati.bakar@miti.gov.my 03 - 62000006
5 Muhammad Hilman Idham Setiausaha Politik Pejabat Menteri Kanan hilman.idham@miti.gov.my 03 - 62000014
6 Nur Syarmini Syakirah Che Abd.Liah Setiausaha Pejabat Pejabat Menteri Kanan syarmini@miti.gov.my 03 - 62000016
7 Lim Wei Urn Pegawai Tugas-tugas Khas 1 - Hal Ehwal Parlimen dan Intra Kerajaan Pejabat Menteri Kanan limweiurn@miti.gov.my 03 - 62000008
8 Rizman Shahrin Abdul Razak Pegawai Tugas-Tugas Khas 2 Hubungan Industri dan Antarabangsa Pejabat Menteri Kanan rizman.shahrin@miti.gov.my 03 - 62000009
9 Marcella Morin Anak Jucy Pegawai Tugas-Tugas Khas 3 Penyelidikan & Komunikasi Pejabat Menteri Kanan morin@miti.gov.my 03 - 62000011