Direktori Media Awam

# Nama Jawatan Bahagian Emel Telefon Faks
1 Azrinizam Ibrahim Ketua Komunikasi Korporat azrinizam@moh.gov.my 03 8883 3469
2 Cik Kazidi bin Mohd Zainuddin Pegawai Perhubungan Awam Kanan cikazidi@moh.gov.my 03 8883 2782
3 Tuan Nazuri bin Tuan Ismail Pegawai Komunikasi Strategik Seksyen Komunikasi Strategik nazuri@moh.gov.my 03 8883 3815
4 Za'aba Hj. Abu Bakar Pegawai Perhubungan Awam Seksyen Hal Ehwal Korporat zaaba.ab@moh.gov.my 03 8883 3679
5 Nor Azline Tajudin Pegawai Perhubungan Awam Seksyen Pengurusan Aduan norazline@moh.gov.my 03 8883 3496
6 Ropidah Mohamad Pegawai Perhubungan Awam Seksyen Komunikasi Strategik ropidah.mohamad@moh.gov.my 03 8883 4417
7 Nor Suraiti Madianuddin Pegawai Perhubungan Awam Seksyen Hal Ehwal Korporat norsuraiti@moh.gov.my 03 8883 3651
8 Mohd Azmi Abd Majid Pegawai Perhubungan Awam Seksyen Media Massa azmi.majid@moh.gov.my 03 8883 4536
9 Mona Ang Pegawai Perhubungan Awam Seksyen Hal Ehwal Korporat mona.ang@moh.gov.my 03 8883 3481
10 Farahdila Wati Mohd Khamde Khuzaini Pegawai Perhubungan Awam Seksyen Media Massa farahdilawati@moh.gov.my 03 8883 3470
11 Nurul Jannah Mohd Noor Pegawai Perhubungan Awam Seksyen Pengurusan Aduan jannah.mdnoor@moh.gov.my 03 8883 3499
12 Mohd Ariff Ikram Ariffin Pegawai Komunikasi Strategik Seksyen Komunikasi Strategik mdariffikram@moh.gov.my 03 8883 3478
13 Effaizah Shahidan Penolong Pegawai Penerangan Seksyen Media Massa effaizah@moh.gov.my 03 8883 3675
14 Muhammad Hariz Ameran Pembantu Penerangan Seksyen Media Massa hariz.ameran@moh.gov.my 03 8883 3522